Соціально-економічний розвиток Запорізької області


Запорізька область — один з регіонів України, що активно розвивається. Особливу увагу приділено показникам соціально-економічного спрямування, оскільки вони безпосередньо впливають на добробут і комфорт життя всіх верств населення.

Нещодавно на території нашої держави введено шкалу для оцінювання розвитку регіонів. Області, серед яких і Запорізька, тепер оцінюють за підсумками показників в різні часові періоди: раз у квартал, за рік. Згідно з даними підрозділу статистики, Запорізька область в рейтингу, в порівнянні з іншими територіями, опустилася за основними показниками з 8 на 13 місце. Однак за економічними показниками регіон як і раніше знаходиться на 4 місці, за рівнем інвестиційної привабливості область стабільно посідає 8 місце.

Механізми державного управління із залучення інвестицій в економіку Запорізької області

Місцеві органи самоврядування стабільно дотримуються певних механізмів управління по залученню інвестицій. До основних принципів інвестиційної політики можна віднести:

Smslansnabb
  • Роботу над зниженням процентних ставок до рівня, відповідного ефективності інвестицій в реальний сектор економіки. Надалі це дозволить уникнути інфляції і збалансувати державний бюджет.
  • Проведення реформи податкової системи на місцевому рівні, що передбачає розгляд можливостей залучення інвестицій з одночасним спрощенням оподаткування стосовно суб'єктів-інвесторів.
  • Формування правових передумов для зниження ризиків інвестування з метою зберегти капітал населення.

Крім того, особливого обговорення вимагає кредитування — представники державної влади мають намір працювати в галузі управління у системі фінансових послуг для залучення фінансових потоків в області надання банківських послуг з інших регіонів, Європи.

Yourherbs

Промокод Iherb

Свіжі промокоди та знижки на серпень 2021 від iHerb 🎉

Закордонні інвестиції та кредитування підприємств

Виробництво є одним зі стратегічних напрямків розвитку Запорізької області. У зв'язку з цим чинні підприємства в регіоні ведуть активну роботу з потенційними інвесторами. Вже було отримано кілька пропозицій щодо фінансування виробництв, одна з них — кредити онлайн на картку для ряду фірм з високою перспективою в розвитку.